Style wychowawcze mają wielki wpływ na życie dzieci.

Czym są warsztaty?

Mali Przedsiębiorcy to atrakcyjne warsztaty dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych ukierunkowane na szeroko pojętą edukację w zakresie finansów, ekonomii oraz promocję przedsiębiorczej postawy. Zajęcia prowadzimy na terenie przedszkoli, szkół oraz innych placówek edukacyjnych, a także w siedzibach firm.

Czego Twoje dziecko nauczy się na tym kursie?

 Na naszych zajęciach Dzieci uczą się szycia ręcznego i przerabiania ubrań, profesjonalnego rysunku, technik plastycznych i wyczucia estetyki i kolorów. Poznają też rodzaje, zastosowanie i sposoby upinania tkanin, a także historię mody.

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Inteligencja emocjonalna szkolenie Gdynia - Wśród naszych nowych kursów fantastyczne warsztaty dotykające niezwykle subtelnych tematów – emocji dzieci.

Oferowane przez nas zajęcia rozbudzają intelektualne zdolności dzieci I dają impuls, by z przyjemnością pogłębiały swoją wiedzę programistyczną. 

Dzieci uczą się poprzez zabawę – rozwiązując zagadki i łamigłówki, podejmując wyzwania i tworząc. Uczymy wielu języków programowania i pokazujemy, jak można wykorzystać zdobyte umiejętności. 

Zwracamy także uwagę, jak mądrze i bezpiecznie korzystać z nowych technologii.

W Matplanecie wierzymy, że kluczowymi umiejętnościami pozwalających dzieciom osiągać sukcesy są umiejętności matematyczne i logicznego myślenia. Wiemy również, że każde dziecko posiada wrodzone zamiłowanie do liczb i znajdowania regularności w świecie. Te zamiłowania trzeba rozwijać, aby dzieci ich nie zagubiły. 

Dzieci u nas uczą się matematyki i logiki, ale nie w sposób szkolny – poznają je przez rozwiązywanie problemów, a wiedzę przyswajają zupełnie intuicyjnie. Pracujemy wg koncepcji Math Circle stworzonej przez profesorów Roberta i Ellen Kaplan z Uniwersytetu Harvarda w USA. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Drodzy Rodzice,
jak co roku przygotowaliśmy dla Was bezpłatne spotkania edukacyjne, na które serdecznie zapraszamy.
Pragniemy pokazać, jakie korzyści uzyskacie Wy i Wasze dzieci zapisując je na nasze zajęcia.
Przyjdżcie na BEZPŁATNE zajęcia pokazowe we wrześniu.

Stworzyliśmy Centrum Edukacji z myślą o każdym dziecku

Odbiorcami naszych kursów są dzieci w wieku 2-14 lat. Posiadamy szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych, co daje nam możliwość zaproponowania ciekawych warsztatów edukacyjnych.